Menu Zamknij

Studia psychologiczne ze specjalnością kliniczną i zdrowia ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, który znalazł się na 1. miejscu w Polsce w kategorii Psychiatria/Psychologia w rankingu U.S. News Global Universities Ranking. Pracuje w nurcie terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach.
Wspieram osoby doświadczające kryzysu psychicznego dzięki doświadczeniu zdobytym w centrum psychoterapii i pomocy psychologicznej EmpathyHouse. Dodatkowo mam doświadczenie w pracy z młodzieżą, dzięki pracy w Towarzystwie Profilaktyki Środowiskowej „MROWISKO” oraz fundacji „Młodorośli”. Pracuję także z dziećmi , a umiejętność tą zdobyłam poprzez bycie wicedyrektorką gdańskiego przedszkola i żłobka.
Jestem także założycielką i prezeską gdyńskiej fundacji „Wspólnota Szczęśliwych Ludzi”, która skupia się na ochronie zdrowia psychicznego dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.Ukończyłam pięcioletnie studia magisterkie z psychologii(specjalność kliczna i zdrowia), I Stopień Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach . Ponadto rozwinęłam swój warsztat ucząc się pracy z dziećmi od 3 roku życia metodą Kids’ Skills „Dam Radę!” stworzoną przez fińskiego psychiatrę dr Bena Furmana.
Wiedzę z obszaru psychoonkologi oraz psychologii sportu zdobyłam pracując wolontaryjnie w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku i u boku psychologa sportu w prywatnym gabinecie.
Stale doszkalam swoje umiejętności podczas licznych szkoleń oraz superwizowaniu swojej codziennej pracy.

Podczas spotkań kieruje się etyką zawodu psychologa, szacunkiem i empatią do drugiego człowieka.

Praca psychologa jest moją ogromną pasją, dlatego codziennie dbam o swój rozwój osobisty i zawodowy, abym mogła skutecznie wspierać innych ludzi.

psycholog Patrycja Łuszczyńska

tel. kom. +48 660 513 431
email: psychologluszczynska@gmail.com